Жителька Дніпропетровщини обікрала пенсіонерів на майже 1,8 млн грн

0
12


23-річна жителька Дніпропетровської області обкрадала пенсіонерів під виглядом соціальної допомоги. До майнових злочинів вона залучила трьох знайомих.

Потенційних жертв вони підшукували на території Харківської, Київської та Дніпропетровської областей. Про це повідомили у пресслужбі МВС України.

Під виглядом працівників соціальних служб зловмисники навідувалися додому до пенсіонерів, пропонували їм отримати продуктові набори і гроші, але завжди уточнювали, що при собі мають лише крупні купюри, тому люди мали дати їм решту. Після виявлення місця зберігання коштів, відволікаючи увагу потерпілих, викрадали їхні заощадження. У разі викриття або опору з боку потерпілого застосовували до господаря фізичну силу.

Правоохоронці зібрали докази причетності фігурантів до численних фактів крадіжок чи заволодіння грішми на загальну суму майже 1,8 млн грн. Це стало підставою для повідомлення їм підозр за ч. 5 ст. 185 (Крадіжка), ч. 5 ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України. Усі підозрювані перебувають під вартою.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here