Ламінат – практичне покриття для підлоги з універсальними властивостями

1
51

Застосування ламінату дозволить створити затишок та комфорт в будинку, офісі та навіть на виробничих об’єктах. Це матеріал з хорошими експлуатаційними характеристиками, на вибір представлена велика кількість декоративних кольорів. Найчастіше це покриття використовується для встановлення на кухні, у вітальні та спальній кімнаті, а також у ванній, вибираючи відповідний тип матеріалу.

Великий вибір покриттів пропонує магазин Holz. Асортимент наповнений пропозиціями від іменитих брендів та зібраний тут https://holz.ua/ua/ternopil/pol/laminat, де є поділ на категорії та можливість скористатися фільтром. Ціни залежать від вибраних технічних характеристик та параметрів, а при виникненні складнощів додаткову допомогу нададуть консультанти магазину.

Особливості вибору

Один із ключових параметрів вибору – клас зносостійкості. З його допомогою визначається стійкість і ступінь стирання матеріалу. На вибір є три варіанти:

  • 32 (високоякісний та стійкий до зносу ламінат, що застосовується для спальної або вітальні);
  • 33 (застосовується у приміщеннях з високою прохідністю, а при водостійкості його можна використовувати у ванній кімнаті);
  • 34 (через підвищені характеристики може застосовуватися в комерційних об’єктах).

Чим вищий клас, тим вища вартість ламінату та його довговічність.

Планки доповнюються фаскою, але можуть бути і без них. Застосування фаски дозволить приховати недоліки підлоги, її нерівності, а також зробити підлогу загалом структурною та об’ємною. Також вона в деяких випадках дозволить імітувати натуральний паркет та масивну дошку.

Останнім часом виробники використовують нову модифікацію замка Click для з’єднання планок. Він витримає навантаження та буде довговічним, а також матеріал можна багаторазово демонтувати та встановлювати. Стара версія замків Lock хоч і гарантує міцність з’єднання планок, але розбирати покриття за такого замку небажано.

Переваги ламінату

Завдяки легкості можна створити будь-який дизайн на поверхні ламінату, вдасться імітувати як натуральне дерево, так і камінь. Стійкість до зносу визначається класом та якістю покриття в цілому. Згодом ламінат не вигорятиме, а при встановленні важких меблів не з’являться ями.

При температурних перепадах гарантується стійкість та збереження форми. Ретельний догляд не потрібен, адже рекомендується лише витирати пил та бруд вологою ганчіркою. Монтаж максимально простий із застосуванням різних видів підкладки.

1 COMMENT

  1. Я замовляв покриття для підлоги в інтернет-магазині Світ Паркету у Києві https://svitparketu.com.ua/terrasnaya-doska/ Дісталося мені все за вигідною ціною, дуже задоволений, що вдалося заощадити. І якість матеріалу порадувала – він довговічний і виглядає стильно.

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here