Матрац – невід’ємна частина комфортного та здорового сну

0
22

У сучасних реаліях знімні матраци є чудовим способом організувати оптимальні умови для сну. Якщо ліжко з натурального дерева чи металу прослужить кілька десятків років, то матрац, можливо, доведеться замінити через деякий час. Правильно обрана основа гарантує повноцінний та комфортний сон, дозволить позбутися втоми, стресу та поганого настрою в цілому.

Матрац розподіляє вагу тіла і набуває його форми, тим самим знижується навантаження на хребет і всі органи тіла. Оцінюючи матраци дніпро необхідно визначитися зі своїми запитами, оцінити варіанти виконання таких виробів. Сучасні матраци оснащуються добірними наповнювачами, мають надійну конструкцію і доповнюються захисними чохлами.

Типи матраців

Виробники пропонують наступні варіанти виконання матраців:

  • пружинні (класичне рішення, що витримує сильні навантаження із збереженням первинного зовнішнього вигляду);
  • безпружинні (основою є шари з різних наповнювачів, створюючи пружність, при цьому абсолютно безшумні);
  • з подвійним пружинним блоком (верхній шар приймає на себе навантаження, нижні шари додатково створюють ефект амортизації та підтримки);
  • з мультипружинним блоком (кожна пружина ізольована одна від одної у спеціальному захисному чохлі, що покращує ефект розподілу навантаження);
  • ватяні (рідко використовуються, але все-таки випускаються і користуються певним попитом).

В основному використовуються пружинні матраци з незалежним блоком, що створює ідеальні умови для підтримки хребта та тіла загалом.

Правила вибору матраца

Насамперед оцінюються розміри і це індивідуальне рішення кожного. Оптимальним варіантом для односпального ліжка буде розмір матраца 80 на 200 см, для двоспального ліжка – 160 на 200 см. Оцінити потрібно і рівень жорсткості:

  • жорсткі (гарантується посилена підтримка спини, відповідно таке рішення ідеальне для дітей та молодих людей, у яких ще розвивається організм);
  • м’які (м’якість та ніжність необхідні для вікових людей, особливо за наявності больових відчуттів у попереку);
  • середні (відмінне рішення для людей середнього віку із вагою в межах норми).

Крім того, є матраци з певними зонами, коли одна зона жорстка, а інша м’яка. Це необхідно у випадках, коли чоловікові та дружині необхідні різні характеристики та параметри матраца.

Додатково виробники можуть запропонувати водонепроникні матраци з ортопедичним ефектом, єврокаркасом, ефектом пам’яті, антибактеріальним просоченням, а також з ефектом «зима-літо».

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here