Міліція закрила ще один український онлайн-кінотеатр

0
15

В Україні міліція закрила черговий великий піратський інтернет-ресурс — my-hit.ru.

Зокрема, як розповіло високопоставлене джерело у відділі по боротьбі з кіберзлочинністю МВС, в минулу п’ятницю співробітники відомства в рамках досудового слідства вилучили сервери онлайн-кінотеатру: ‘Ми провели обшуки в двох київських дата-центрах і офісі компанії в одному з регіонів’.

Про те, що сайт My-hit.ru недоступний з п’ятниці, повідомляють його користувачі на форумах і сторінці сервісу в соцмережі ‘ВКонтакте’. У вихідні збій у роботі пояснювався вірусної атакою, проте вчора адміністратор ресурсу Катерина Новікова підтвердила інформацію про обшуки. My-hit.ru був закритий на підставі скарги юркомпанії ‘Віндекс’, що представляє інтереси розробників Adobe Systems, Graphisoft, Nav N Go і медіагруп ‘1+1’, StarLightMedia (SLM), ‘Медіа Група Україна’ (МДУ) та НТКУ. ‘Ми зверталися до адміністрації ресурсу з проханням видалити контент, що належить нашим клієнтам,- говорить директор ‘Віндекса’ Павло Миколюк.- Оскільки це не дало результату, ми звернулися до МВС’. Нагадаємо, за скаргою юркомпанії на початку 2012 року МВС провело обшук в офісі найбільшого українського файлообмінника ex.ua.

На my-hit.ru були розміщені більше 20 тис. фільмів і іншого контенту, доступного для онлайн-перегляду і завантаження через протокол BitTorent. Сервери сайту розміщені в Україні, але більше половини його аудиторії, за даними сервісу cy-pr.com, припадає на Росію (на Україну — близько 10%). Компанія ICM називала ресурс п’ятим за популярністю піратським сайтом рунета. Нагадаємо, в лютому Міжнародний альянс інтелектуальної власності (IIPA) назвав Україну найбільшим порушником авторських прав у світі, що загрожує виключенням із’ Загальної системи привілеїв’ (GSP). ‘В уряді злякалися санкцій, і МВС отримало вказівку провести кілька показових рейдів по боротьбі з піратами’,- повідомило джерело в Держслужбі інтелектуальної власності.
Джерело: ТСНDnepr.com

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Напишите свой комментарий
Напишите здесь свое имя