Швидкомонтовані птахоферми — успішний старт бізнесу без великих інвестицій

0
6

М’ясо птиці (курки, гуски, індика, качки) користується великим попитом, тому на її розведенні можна непогано заробити. Щоб побудувати надійний і функціональний пташник за 3 місяці, варто відмовитись від традиційних методів і вибрати більш швидку технологію. Загальна вартість птахоферми із металоконструкцій і сендвіч-панелей виходить дешевше, ніж будова з цегли чи шлакоблоку.

Переваги швидкомонтованих пташників

Птахоферма збирається по принципу великого конструктора з гнутих міцних профілів за допомогою спеціальних болтових з’єднань. Металоконструкції виготовлені на заводі методом холодної прокатки. В їх основі — конструкційна сталь марки S350GD, стійка до впливу корозії. Щоб покращити експлуатаційні властивості, поверхня профілю покривається шаром цинку 275 г/м кв. Покрівля і стіни птахоферми збираються з сендвіч-панелей (теплий варіант) або металопрофілю (холодний тип).

Увага! Всього за 90 днів замовник отримує готовий об’єкт площею до 1500 кв. м. Економія колосальна: до 25% часу монтажу будівлі, 30% — у вартості робіт, до 40% — у вазі конструкції.

щоб будівництво пташника здійснювалось відповідно до стандартів якості і без зривів дедлайнів, роботу варто довірити професіоналам. Корпорація «Промстан» спеціалізується на будівництві швидкомонтованих птахоферм з урахуванням вимог діючих правил безпеки. В активі підприємства — ліцензія, допуски до висотних робіт, сертифікати відповідності.

Переваги технології

По-перше, для будівництва птахоферми використовуються екологічно чисті і стійкі до дії вогню матеріали, за рахунок чого забезпечуються оптимальні умови для ведення такого бізнесу як розведення птиці.

По-друге, технологія виключає проведення будь-яких «мокрих» робіт. Будівництво здійснюється за будь-якої погоди (виняток становлять лише зимові місяці з сильними морозами). Це дає можливість виконати роботи швидко, не зриваючи дедлайни.

Додаткові переваги пташників з металоконструкцій і сендвіч-панелей:

  • надійність. Птахоферми з металоконструкцій і сендвіч-панелей за міцністю не поступаються капітальним будівлям. Пташники витримують великі навантаження (снігові, вітрові, дощові), зберігаючи свої експлуатаційні властивості кілька десятиліть і навіть більше;

  • мобільність. На відміну від монолітних конструкцій, побудованих із шлакобетону чи цегли, швидкомонтовані пташники можна демонтувати і перевезти на інше місце. Будівля збирається за принципом великого конструктора, тому з повторною установкою не виникає ніяких проблем. Якщо потрібно, то пташник можна масштабувати — додати кілька секцій, щоб, наприклад, розширити приміщення для розведення птиці;

  • практичність. Сендвіч-панелі характеризуються привабливим зовнішнім виглядом, тому не потрібно облицьовувати фасад чи оздоблювати приміщення всередині. Додатковий плюс — великий вибір кольорів;

  • універсальність. Пташник можна запросто перепрофілювати. Якщо з часом виникне необхідність, то птахоферму «холодного типу» можна утеплити, в такий спосіб перетворивши її в «теплу» будівлю без зупинки експлуатації приміщення.

Важливо! Птахоферми, які побудовані по БМЗ-технології, відрізняються полегшеною конструкцією, яка не створює великого навантаження на бетонну основу. За рахунок цієї особливості немає необхідності закладати під будівництво комплекс глибокого фундаменту. Дана технологія дає можливість в стислі терміни отримати довговічний, герметичний і надійний пташник, при цьому не вкладаючи в бізнес великих інвестицій.

Джерело: сайт promstan.com.ua

Ссылка на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Напишите свой комментарий
Напишите здесь свое имя