Повірити у себе допомагають небайдужі люди

0
46

В міжнародний день соціальної справедливості представники політичної партії Відродження завітали до дніпропетровського обласного обєднання інвалідів Творчість з подарунками і щирою подякою людям, які своєю життєвою позицією і оптимізмом заряджають позитивом інших.

Ми зустрічаємось з вами вже багато років, та кожного разу вражає ваше особливе ставлення до життя, уміння творити прекрасне, бачити і відчувати його у всьому, що нас оточує, звернулася до присутніх громадський діяч, представник партії Відродження Ірина Зайцева. І це надзвичайно важливо, бо зараз такий підхід потрібний, як ніколи. Дякуємо вам за силу духу, за уміння творити, за відкриті для спілкування серця. Соціальна справедливість не просто етичний імператив, а основа національної стабільності та глобального благополуччя. Тому рівні можливості, солідарність і повага прав людини була і завжди буде серед основних пріоритетів партії Відродження. А міжнародний день соціальної справедливості, проголошений ООН у 2009 році, надзвичайно слушний привід нагадати суспільству про необхідність викорінення бідності, забезпечення людей зайнятістю, гідною роботою, зарплатами та соціальними виплатами. Хто як не політики і чиновники повинні підтримувати принципи справедливості, усувати барєри, які виникають перед людьми в силу віку, расової, етнічної чи релігійної приналежності, культури, наявності інвалідності. Всі разом ми зобовязані забезпечувати соціальну справедливість для всіх! підкреслила Ірина Георгіївна.

Наскільки це важливо, яскраво засвідчила і ось ця тепла зустріч. У обласному обєднанні інвалідів Творчість так зраділи гостям, що підготували для представників партії Відродження цілий творчий звіт. А похвалитись було чим, адже учасники творчих студій, які відвідують більше двохсот людей з різними вадами здоровя, неодноразові переможці конкурсів та фестивалів. Наприклад, вихованці молодіжного театру-студії Росток, нещодавно привезли до Дніпропетровська дипломи лауреатів з Києва та Бердянська.

Нам дуже приємно вручити дипломи лауреатів Азовського міжнародного фестивалю творчості інвалідів Повір у себе Ігорю Косякову, Олександру Кряжу та керівнику студії Росток Ользі Мірошниченко у присутності наших щирих друзів, зазначила голова обєднання Тетяна Шелюг. Дякуємо партії Відродження за постійну увагу, підтримку, щире спілкування. Для нас це надзвичайно важливо. Зраділи наші вихованці й солодкому подарунку дуже гарному і смачному торту. За чашкою кави завжди і мріється, і спілкується по-особливому&hellip,

А представники партії Відродження, у свою чергу, насолоджувались концертом, який для них влаштували вдячні підопічні бо в кожний танець, пісню, вірш вони вкладали доброту і тепло своїх душ! Мрію жити у мирі висловила у власному творі юна поетеса Валя Загородня.

Бажання цієї тендітної дівчинки любити і бути коханою під мирним небом, зворушило до сліз, не стримувала емоцій Ірина Зайцева. Забезпечити в Україні мир зараз найголовніше. Немає нічого ціннішого, ніж жити в країні, де не стріляють… Це мають усвідомити всі політики!Повірити у себе допомагають небайдужі люди

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Напишите свой комментарий
Напишите здесь свое имя