Бійців тероборони Дніпра годує відомий шеф-кухар

0
10


Шеф-кухар відомих ресторанів долучився добровольцем до тероборони Дніпра. Він щодня годує бійців, які боронять кордони України. Про це пише Відкритий з посиланням на Окрему бригаду територіальної оборони Дніпра.

З початком великої війни життя Сергія кардинально змінилося – тепер він шеф-кухар і начальник столової одного з підрозділів бригади ТрО. Чоловік каже, що надихався французьким кулінаром Полем Бокюзом, який став “Найкращим кухарем Франції”, потім “Шеф-кухарем століття”, а його ресторан отримав три мішленівські зірки. Саме тому він вирішив щороку змінювати навіть найкращі ресторани, щоб підвищувати майстерність і здобувати новий досвід.

Повномасштабне вторгнення зруйнувало всі плани Сергія, змусило покинуту роботу і піти добровольцем до ТрО. Він міг би продовжувати кар’єру у цивільному житті, бо є батьком трьох дітей, але вирішив, що його місце серед захисників країни. Так саме свого часу зробив і його взірець Поль Бокюз. За словами Сергія, найбільша мрія на “після перемоги” – повернутися до родини, заради захисту якої півтора року тому він і пішов в тероборону.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here