Близько 60% розвідувальної інформації спецслужби рф отримують із соцмереж: українцям нагадують «правила тиші» в умовах війни

0
20


Як поводитися в соцмережах, щоб не нашкодити військовим у захисті держави, розповіли в новому спільному відео від Dovidka.info та Збройних сил України, повідомив Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

«Ворог постійно полює за інформацією про людей, які захищають Україну. Тож кожне необережне слово чи необдумане фото чи відео, завантажене у мережу, може зіграти злий жарт з військовими», — зазначено у повідомленні центру.

За допомогою анімаційного ролика громадянам повідомили, що «не менше 60% розвідувальної інформації російські спецслужби отримують із соцмереж. Необдумано викладені фото та відео про діяльність ЗСУ — основне джерело. Автори “хайпових” повідомлень ризикують отримати кримінальні вироки».

Громадян вкотре закликали не знімати й не поширювати жодної інформації про переміщення та райони зосередження особового складу, озброєння і техніки, а також про роботу системи ППО.

«Ніхто не має знати про плани війська! Інформаційна тиша — це ваш внесок у перемогу!» — йдеться в заклику у відео.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here