Чи треба дніпрянам змінювати паспорти, якщо їхню вулицю перейменували

0
12


У Дніпрі пройшли масові перейменування топонімів. Фахівці Міграційної служби надали роз’яснення, чи треба міняти городянам документи, якщо вони проживають на вулиці, що отримала нову назву. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на Facebook-сторінку Міграційної служби Дніпропетровської області.

Чи потрібно міняти документи після перейменування вулиці? Ні. Документи засвідчують особу, а не вулицю, тому міняти їх не потрібно.

Якщо паспорт старого зразка – як книжки, чи треба ставити новий штамп про реєстрацію? Ні, не потрібно.

Відповідно до чинного законодавства України, якщо громадянин не має наміру змінювати місце реєстрації та проживання, новий штамп про реєстрацію не потрібен.

Чи потрібно міняти витяг про реєстрацію, якщо паспорт у вигляді ID-картки? Документом, що підтверджує реєстрацію громадянина, який має паспорт у вигляді ID-картки, є витяг з реєстру територіальної громади на момент його формування. Для отримання витягу можна звернутись до: орган реєстрації Міграційної служби; центр надання адміністративних послуг; згенерувати його через програму “Дія”. Витяги з реєстру територіальної громади у паперовій чи електронній формі мають однакову юридичну силу.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here