У Кривому Розі обвалився балкон з людьми

0
13


У Кривому Розі обвалився балкон разом з подружжям. Про це повідомляє місцевий сайт «Свої».

Балкон обвалився разом з подружжям у Тернівському районі Кривого Рогу. У квартирі з дорослими була маленька дитина. На щастя, вона не пішла за батьками. Чоловік та жінка вижили – благо квартира знаходиться на другому поверсі. Люди отримали тілесні ушкодження, а також великий стрес. У чоловіка порізана до кістки п’ятка. Жінка забила руку.

Пара написала заяву до поліції. А в керуючій компанії «Уют-2011» їм одразу пояснили, що до балкона жодного стосунку не мають. «Свої» розповідають, як же так сталося.

26-річна Анна разом з чоловіком впали разом з балконом з висоти другого поверху по вулиці Бірюзова. Обох забрали до лікарні. Потерпілі написали заяву до поліції та поскаржилися до керуючої компанії.


Балкон не виглядав аварійним, не хитався і не тріщав, каже жінка. Близько 21:30 подружня пара вийшла на балкон подихати повітрям. Побачили батьків – зав’язалася розмова.

«Вийшли з чоловіком на балкон. І ми вже внизу. Тріск. Впали. Це секунда діла, – розповіла Анна. – В чоловіка з п’ятки кров тече. У нас дитина мала, я дивлюсь, щоб вона не вийшла. Дякувати богу її не було на балконі»

Дочка Анни була у квартирі і бачила, що сталося з її батьками. Матір крикнула, аби дівчинка не підходила до краю.

Чоловік отримав поріз на п’ятці аж «до кістки». В лікарні йому зашили рану, а Анні зробили рентген руки. Виявилося, що це сильний забій, але перелому нема. Чоловіку лікарі заборонили два тижні наступати на хвору ногу.

Будинок обслуговує керуюча компанія «Уют-2011». Телефоном жінці відповіли, що квартира приватизована, тому до балкона вони не мають жодного відношення. Мовляв, скарг не було, що він аварійний. Анна не розуміє, як вона мала дізнатися про аварійність конструкція якщо ззовні нарікань не було. Попри все, «уютівці» погодилися надіслати комісію, яка має оглянути балкон.

Поліція зафіксувала інцидент та прийняла заяву потерпілих. Однак, каже жінка, їй дали зрозуміти, що нічого не можуть вдіяти. Наголосили: «якби був летальний випадок, а так – це те саме, ніби у вас болить голова і ви нас викликали».

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here