До Чехії екстрадували п’ятьох злочинців з Дніпра, які ошукали сотні чехів на мільйони євро

0
19


Під конвоєм Нацгвардії України передали п’ятьох шахраїв представникам правоохоронних органів Чеської республіки в міжнародному пункті пропуску «Краківець» Львівської області. Шостого зловмисника екстрадують найближчим часом. Про це йдеться на сайті Нацполіції України.

Злочинці організували «сall-центри» у Дніпрі й ошукали звідти понад 665 громадян Чехії на майже вісім тисяч євро. В еквіваленті це складає 300 мільйонів 733 тисячі гривень.

До розслідування цього провадження було залучено понад 100 українських та чеських поліціянтів. Вони працювали за процесуального керівництва Офісу генпрокурора й підтримки Європолу та Євроюсту у складі JIT The Joint Investigation Team.

Зокрема наголошується, що оперативно припинити злочинну діяльність міжнародної ОЗГ правоохоронцям допомогла JIT – угода про створення спільної слідчої групи, укладена між українськими та чеськими правоохоронцями.

Нагадаємо, в ході досудового розслідування поліцейськими було встановлено двох організаторів цього «call-центру» – громадян України та Чехії, які залучили до роботи в злочинній організації понад 20 осіб.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here