До дня фізичної культури і спорту відзначили керівників спортивних організацій Дніпропетровщини

0
49


Напередодні дня фізичної культури на Дніпропетровщині привітали тренерів та керівників спортивних закладів. Їх відзначили нагородами та подарунками. Про це повідомляє Відкритий з місця подій.

«Сьогодні проходять збори комісії з питань сім’ї молоді та спорту Дніпропетровської облради у відкритому форматі. Подія присвячена Дню фізичної культури та спорту, який ми святкуватимемо 9 вересня. Ми традиційно запросили представників всіх обласних федерацій і відзначили їх досягнення. Я вважаю, що завдяки нашим професійним тренерам, спортивним керівникам і взаємній роботі ми змогли зберегти спорт в області на високому рівні. Попри всі труднощі, ми знаходимо в собі сили розвивати спорт на Дніпропетровщині, але найголовніше зараз – це зберегти бодай цей рівень, щоб наші спортсмени показували високі результати на змаганнях за кордоном», – розповів голова постійної комісії Дніпропетровської обласної ради з питань сім’ї, молоді та спорту Михайло Кошляк.

З нагоди свята представники обласної влади привітали тренерів і спортсменів, а також підбили підсумки першого півріччя.

«Вже другий рік поспіль в умовах великої війни проводимо масштабний захід до Дня фізичної культури та спорту. Велика кількість наших спортсменів та тренерів сьогодні боронять нашу державу і територіальну цілісність на фронті. Також спортсмени гідно відстоюють честь України на міжнародних змаганнях. Наприклад, з початку 2023 року спортсмени Дніпропетровщини завоювали 146 медалей: 63 золотих, 47 срібних, 36 бронзових. Великі суми коштів сьогодні йдуть на оборону держави. У мирний час ці гроші планувалося витратити на будівництво великої кількості спортивних об’єктів. Я впевнений, що після нашої перемоги ми обов’язково побудуємо всі об’єкти, і Дніпропетровщина продовжить бути першою в усіх спортивних дисциплінах», – наголосив очільник Дніпропетровської облради від «Слуги Народу» Микола Лукашук.

Під час урочистостей відзначили тренерів та керівників спортивних закладів, завдяки яким спортсмени Дніпропетровщини досягають високих результатів. Також був відзначений 5 даном з дзюдо Президент Всеукраїнської Федерації Михайло Кошляк. Він отримав особисту нагороду з рук голови Дніпропетровської обласної Федерації дзюдо Григорія Короля. Григорій Король та Михайло Кошляк За словами тренерів, попри війну, на Дніпропетровщині всі спортивні заклади продовжують виховувати нових зірок.

«Розвиток спорту на Дніпропетровщині не припиняється ні на хвилину. Ми бачимо, як перемагають наші спортсмени на міжнародній арені. Наша гордість – це Ярослава Магучіх, Михайло Кохан та ще багато талановитих спортсменів. Наступного року пройде Олімпіада в Парижі, і наші спортсмени завоювали вже 5 ліцензій. Сподіваємося, що їхня кількість збільшиться, і Дніпропетровщина буде гідно представлена на Олімпіаді 2024 року. Спорт на Дніпропетровщині розвивається, і ми робимо все, аби державний прапор підіймався на міжнародних змаганнях якомога частіше», – розповіла директор Дніпропетровської обласної школи вищої спортивної майстерності, Олімпійська чемпіонка Діна Міфтахутдінова.

«Попри повномасштабне вторгнення, спортсмени Дніпропетровщини мають можливість, сили та бажання тренуватися і їздити на змагання. Завдяки героїчним воякам, які боронять кордони України, наші тренери можуть вести тренувальний процес і виховувати видатних спортсменів. На жаль, до всього звикаєш, і до війни теж. Але завдяки характеру та професіоналізму спортсменів та тренерів ми тренуємося, щоби перемагати», – поділився директор дитячо-юнацької школи з боксу та єдиноборств Олександр Багацький.

Джерело: opentv.media

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here