Восени та взимку у Дніпропетровській області повернуться графіки відключення світла

0
27


До початку нового опалювального сезону 2023-2024 залишилося 30-40 днів. Минулий сезон пройшов дуже важко і люди були змушені кожен день годинами жити без електроенергії. Незважаючи на це, в Україні майже на 50% підвищили тарифи на світло.

І багатьох українців турбує питання, яким буде цьогорічний опалювальний сезон, оскільки відновлено лише 2% пошкодженої інфраструктури. Про це повідомляє Відкритий.

“Цієї зими нам прийдеться економити, як і минулої зими. Тому що все одно пошкоджена інфраструктура. І об’єм електроенергії, яку ми можемо виробляти, її скоріше за все не вистачить”, — сказав директор ДТЕК “Дніпровські електромережі” Андрій Терещук.

Терещук закликав людей споживати відповідально, аби не створювати піки навантаження, які виникали в ранкові та вечірні години. Крім того, у ДТЕК повідомили, що без введення графіків відключення світла восени та взимку в регіоні не обійдеться.

“Якщо ми будемо переживати цю зиму по нашій області з таким же графіком, і в такому же режимі, як і в минулу зиму, то це буде дуже добре” — сказав Терещук.

Енергетики сподіваються, що ситуація не вийде з-під контролю. Тож основна задача – дотримуватися встановлених графіків відключень.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here