Борці Дніпропетровщини здобули 3 медалі на турнірі в Румунії

0
12

З 30 по 2 червня в румунському Бухаресті проходив престижний міжнародний турнір зі спортивної боротьби (вільна, жіноча та греко-римська) серед юніорів та юніорок U-20 Dumitru Pirvulescu & Vasile Iorga.

На цих змаганнях юніори з Дніпра та Кривого Рогу здобули 3 нагороди. Про це повідомили в НОК України в Дніпропетровській області.

11-класник з Дніпра Іван Мирошниченко став чемпіоном з вільної боротьби у ваговій категорії 125 кг. Студент ІІІ курса ДФКС (дніпро) Олександр Мамрош виборов бронзову медаль у ваговій категорії 79 кг. А борчиня з Кривого Рогу Анастасія Польська отримала срібну медаль у ваговій категорії 50 кг.

Підготували спортсменів тренери Юрій Гаюн, Станіслав Гетьман, Юрій Турчин та Дмитро Бабюк.

Жіноча збірна України посіла на турнірі I місце в командному заліку, дівчата вибороли 8 медалей. Представники вільного стилю боротьби поклали в скарбничку команди 5 нагород. Чоловіча збірна України посіла II загальнокомандне місце на змаганнях.

Джерело: kamyanske.com.ua

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel