Дніпропетровська область забезпечена інсуліном та препаратами для щитоподібної залози

0
51


До мереж аптек надійшли препарати, які в перші тижні війни були масово викуплені. Це інсулін, препарати замісної терапії при захворюваннях щитоподібної залози, протисудомні та інші необхідні препарати, які були відсутні. Крім цього, за програмою «Доступні ліки» мешканці області та переселенці за електронними та паперовими рецептами можуть отримати всі призначені ліки в аптеках. Про це йдеться у повідомленні прес-служби міськради Дніпра.

Дніпропетровська область забезпечена інсуліном та препаратами для щитоподібної залози
«Дуже просимо виважено ставитись до закупівлі препаратів, адже наразі ті ліки, які привозять до аптеки, часто викуповуються великими партіями про запас. Але пам‘ятайте про те, що коли ви купуєте велику кількість ліків, то хтось інший, кому ці препарати життєво необхідні, може їх не отримати», – зазначила директорка Східного міжрегіонального департаменту Національної служби здоров’я України Наталя Будяк.

Наразі заклади охорони здоров‘я, які надають стаціонарну допомогу, отримали гуманітарну допомогу від Міністерства охорони здоров‘я та від Всесвітньої організації охорони здоров‘я. За словами Наталі Будяк, це дозволило покращити забезпечення медзакладів Дніпропетровщини всіма необхідними ліками та матеріалами. Також заклади охорони здоров’я Дніпропетровщини отримали «Starlink» для встановлення швидкісного інтернету, яким вони зможуть скористатися у разі відсутності мережі.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here