Журналіст, який співпрацював із російськими ЗМІ, розкрив подробиці створення ворожої пропаганди

0
46

Журналіст, уродженець Дніпропетровщини, тривалий час співпрацював із російськими ЗМІ, а тепер прозрів й розкрив подробиці створення ворожої пропаганди. Про це повідомляє “Дніпро Оперативний”.

Працюючи на центральних українських телеканалах, до 2014 року він паралельно готував матеріали про зірок українського шоубізнесу для центральних телеканалів росії, зокрема НТВ, росія 24. А після 2014 року риторика московських замовників сильно змінилася. Йому почали приходити завдання політичного характеру. Наприклад, показати однобоку, вигідну росії, думку нардепів України від ОПЗЖ, які не голосували за введення воєнного стану у 2018 році після прояву російської військової агресії щодо українських моряків у Керченській протоці;

перехід українських релігійних громад у ПЦУ з УПЦ МП нібито під тиском із застосуванням «озброєних бойовиків» та «нацистів», свідомо розуміючи, що це не відповідає дійсності;

ставлення населення Донбасу до воїнів АТО, надалі змонтувавши сюжет та перекрутивши його навпаки (у матеріалі передбачалася підтримка населенням українських військовослужбовців, але російські ЗМІ показали ворожі настрої місцевих до українських захисників).

По суті, ЗМІ РФ не цікавило об’єктивне висвітлення подій в Україні – вони працювали лише на свою брехливу пропаганду.

Згодом журналіст зрозумів, що російські пропагандисти використали його потайки, спотворюючи та перекручуючи нейтральні чи позитивні сюжети на різко негативні для створення інформаційних приводів для збройної агресії проти України.

Усвідомивши ці брудні технології, журналіст припинив будь-яку співпрацю з ними та закликав критично оцінювати матеріали інформресурсів країни-агресора, зіставляти факти, мислити логічно та не піддаватися ворожій пропаганді.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here