Голова Дніпропетровської облради Миколи Лукашук розказав про ситуацію на Дніпропетровщині вранці 27 лютого

0
308

Голова Дніпропетровської облради Миколи Лукашук розказав про ситуацію на Дніпропетровщині вранці 27 лютого. Інформація оприлюднена на офіційному сайті Дніпропетровської обласної ради.

«Маємо стабільну ситуації на всій території регіону. Почну з інформації для тих, хто вступив до лав ТРО. У зв’язку з тим, що вам була надана зброя, з якою ви під час комендантської години повертаєтеся додому, запам’ятайте: всім вам необхідно мати при собі документи, які засвідчують, що ви українець і зареєстровані в Дніпропетровській області.

Паспорт або перепустку від підприємства. Це потрібно для того, щоб вас можна було ідентифікувати і уникнути конфліктних ситуацій. Далі. Сьогодні вночі у Дніпрі затримали членів ДРГ. Правоохоронці відпрацювали всю область на предмет осіб, які через ріелторів орендували житло на Дніпропетровщині протягом останніх 2-3 місяців.

Ми всі розуміємо, що така агресія проти України готувалася заздалегідь. Тому нацполіція провела відповідну перевірку. На місці затримання вночі були виявлені мапи із зазначенням наших військових об’єктів, зброя та інше спецобладнання. Наразі в магазинах всієї області в достатній кількості є продукти харчування, аптеки та лікарні забезпечені медикаментами, запасів пального достатньо.

Дякую великому, середньому та малому бізнесу за допомогу нашим військовим. Також вдячний продовольчим мережам, які забезпечують необхідні запаси харчів. Вся інфраструктура в області працює без перебоїв. На всіх рівнях влади, в кожному місті, селі, ОТГ є повна комунікація з військовослужбовцями”, – сказав Микола Лукашук.

В цілому ж ця ніч була найбільш спокійною за останні кілька днів, – додав голова обласної ради. Та нагадав мешканцям Дніпропетровщини про те, що з 8-ї години вечора пересування вулицями заборонено. Тому будьте до цього готові заздалегідь. Давайте допомагати тим, хто цілодобово підтримує наш спокій і не створювати незручностей поліції і Нацгвардії.

Ссылка на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here