Голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук розповів про гуманітарну ситуацію в регіоні

0
25


У південних районах Дніпропетровської області досить напружена ситуація через обстріл російських окупантів. Як повідомляє Відкритий, про це в ефірі телемарафону розповів голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук.

Під час ефіру Микола Лукашук повідомив, що зараз складна ситуація у Криворізькому та Синельниківському районах. Вони зазнають обстрілів російських окупаційних військ. Тому було ухвалено рішення про збільшення кількості бригад швидкої допомоги, які там чергуватимуть. «Якщо хтось із людей постраждає, медики зможуть оперативно надати їм допомогу.

Тому обласна військова адміністрація ухвалила таке рішення — про збільшення кількості реанімобілів та спеціалістів, аби не гаяти дорогоцінний час у разі надзвичайних ситуацій. Також до медустанов цих районів додатково направили ліки», — сказав Микола Лукашук. За словами голови обласної ради, загалом ситуація у регіоні стабільна. Є запаси продовольства, ліків, об’єкти інфраструктури працюють у штатному режимі.

«Підприємства обласної ради постачають водою майже 1,5 млн жителів Дніпропетровської області. Жодне з них не припиняло своєї роботи ні на день протягом двох місяців повномасштабної війни. Також функціонують КП, які постачають ліки в аптеки області, перебоїв немає», – зазначив Микола Лукашук.

Нині в області проживає понад 172 тисячі переселенців. Обласна рада надіслала понад 40 листів до інших країн з проханням про надання гуманітарної допомоги, у тому числі через дипломатичні установи. Також налагоджено комунікацію між усіма громадами, головами міст, обласною радою, обласною військовою адміністрацією та представниками бізнесу.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here