У Дніпрі автори Бюджету участі попри війну підтримують стабільний стан районів

0
21

З перших днів війни дніпровські автори Бюджету участі підтримують стабільний стан районів, житлових масивів за різними напрямами. Вони стежать за порядком, наводять лад біля своїх будинків, а особливо приділяють увагу реалізованим проєктам. Про це йдеться на офіційному сайті Дніпровської міськради.

«Один із гарних прикладів — будинок по проспекту Івана Мазепи. За чотири роки вони стали переможцями в 9-ти проєктах Бюджету участі. За весь час зібрали майже 5 тис. голосів. Завдяки таким досягненням ми бачимо, що між мешканцями наразі є гарна комунікація, яка важлива у наш такий непростий час», — зазначив начальник відділу організаційної роботи з громадськими проєктами департаменту інноваційного розвитку ДМР Владислав Соловйов.

З найбільших проєктів, який реалізовано в цьому районі, — новий сквер. Крім цього, завдяки Бюджету участі у мешканців є камери відеонагляду, замінені труби опалення, новий дитячий майданчик, благоустрій двору, ремонт ліфтів та під’їзду.

«Усе, що стосувалося нашого будинку, ми вже реалізували, завдяки Бюджету участі все зроблено. Наразі ми з мешканцями пильно стежимо, аби така краса лишалася і надалі», — зазначив автор проєктів Бюджету участі Ігор Нікітін.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here