Як мешканці Нікополя допомагають одне одному, попри щоденні обстріли рф

0
9


Російські загарбники вже понад два роки тероризують Нікополь з важкої артилерії та дронами-камікадзе. Тамтешні мешканці щодня перебувають на межі між життям і смертю, однак продовжують допомагати один одному. 94-річна нікопольчанка Валентина пройшла Другу світову війну. Нині живе під постійними російськими обстрілами. Рік тому вона впала з драбини та зламала собі стегно, внаслідок чого не може ходити. За нею доглядає її тезка – пані Валентина.

«Евакуювати її не можна, тому що вона не ходяча. Їй боляче-не боляче – вона піднімається, у неї є прагнення у житті. Вона бореться з недугою», – розповіла жителька Нікополя Валентина.

У Прибережній зоні також мешкає пані Ніна з родиною. У жінки є 20-річна донька Вероніка, яка з дитинства має хронічні захворювання. Її мати каже, за дівчинкою постійно потрібен ретельний догляд та підтримка.

«Це лежача дитина, ми піклуємося з чоловіком разом. Тому що вона дуже важка, її треба піднімати, саджати та годувати. Важко жити в прибережній території, тому що ми чуємо і виходи, і входи, все чуємо. Ми до цього вже звикли, страшно, але звикли. Поруч у нас тут є й розбиті будинки», – поділилася Ніна.

Джерело: opentv.media

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here