Як оговтуються дніпряни, які постраждали від ракетного удару

0
68

Посеред вулиці – величезна воронка. Напроти – зруйнований магазин. З іншого боку – пошкоджені житлові будинки з вибитими вікнами та дверима. На вулиці – перелякані шоковані місцеві, працівники й власники магазинів, приватної клініки. Такі наслідки ракетних ударів ворога по місту Дніпро 15 липня. Про це йдеться на сайті ДніпроОДА.

Мешканка багатоповерхівки Марина після удару вибігла на вулицю у домашньому одязі. Каже, навіть не зрозуміла, що саме сталося. Думала, хтось кинув петарду.

«Врятувало те, що двері від удару зачинилися й мене відкинуло до стіни. Я просто у сорочці народилася. А ось сусідок сильно склом порізало», – поділилася дніпрянка Марина.

Інша місцева – Вікторія Яцура каже, тільки-но оголосили тривогу, спустилася з сусідкою у бомбосховище. Десь через годину почули кілька хлопків, посипалася штукатурка.

«Коли почали виходити з укриття, побачили сусідів, що спускалися сходинами. Багато людей було у крові. Це страшно, – розповіла Вікторія Яцура. – У мене в квартирі вікна та двері повилітали. Все у склі, пилюці. Непридатне для життя».

Від ворожого удару постраждали і магазини, перукарня, стоматологічна клініка, відділення банку, торгівельний кіоск.

«Ще вчора був власником будівельного маркету. Тепер немає бізнесу, – сказав власник зруйнованого магазину Максим Євтєєв. – Серед працівників є переселенці з Донеччини, Луганщини, Зеленодольська. Вони шукали захист у Дніпрі, та тепер налякані».

Агресор атакував Дніпро ввечері 15 липня. Влучив у промислове підприємство та по вулиці поряд. Троє людей загинуло, є поранені. На підприємстві була сильна пожежа. На вулиці поряд згоріли автівки. Стався порив магістральних водогонів.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here