Яка ситуація з кашлюком на Дніпропетровщині

0
8


Протягом 2024-го у нашій області зареєстровано лише 5 випадків кашлюку. Усі хворі – діти. Троє з них захворіли у Кам’янському та по одному – у Першотравенську і Тернівці.

Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

“Кашлюк смертельно небезпечний для дітей, яким не виповнилося року, тож лікарі радять щепити малюків. Необхідна вакцина в області є у достатній кількості. Адже загалом кашлюк шириться країною саме через недостатній рівень щеплень. Лише за 2 місяці 2024 року в Україні на цю хворобу захворіли 515 людей. А минулоріч за аналогічний період таких хворих було усього 27. Тобто зростання в 19 разів”, – написав Микола Лукашук.

Також Микола Лукашук розповів про ситуацію з захворюваністю на ГРВІ та COVID-19 на Дніпропетровщині. Захворюваність на гострі респіраторні інфекції у Дніпропетровській області нижче епідемічного порогу на 53,6%. У порівнянні з попередні тижнем захворюваність знизилась на 10,1%.

Менше й випадків COVID-19 – на 9,4%.

З початку епідемічного сезону – 2023/2024 на ГРВІ перехворіло 8,9% населення області. Зареєстровано 90 летальних випадків від COVID-19 та 1 – внаслідок грипу.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here