На Дніпропетровщині через хакерську атаку окупантів спостерігаються проблеми із супутниковим телебаченням

0
10


На Дніпропетровщині по супутниковому телебаченню транслювали виступ російського диктатора Володимира Путіна. Все через хакерську атаку загарбників на один із супутників.

Про це повідомляє Відкритий.

Вранці глядачі супутникового телебачення скаржилися, що протягом кількох годин по всіх каналах транслювався ефір російського телеканалу з диктатором Володимиром Путіним. За словами фахівців, окупанти дійсно здійснили хакерську атаку на один із супутників, установивши трансляцію свого сигналу. Жителі Дніпропетровщини, які мали доступ до супутникового телебачення інших регіонів, могли бачити трансляцію, яку вели загарбники.

«Була зафіксована атака окупантів на супутник. Вона відбулася на сегмент мовлення каналів групи «1+1». В деяких регіонах вони зникли, і замість цих каналів з’явилися ворожі. А в деяких і безпосередньо на Дніпропетровщині телеканали просто зникли. Провайдери повідомили про проблему своїм колегам і Нацраді. Є відпрацьований механізм дій, коли провайдери просто вимикають трансляцію, щоб вороже мовлення не проривалося в наше інформаційне поле», – розповіла представниця Національної Ради з питань телебачення та радіомовлення у Дніпропетровській області Олена Демченко.

Проблеми з теле- та радіотрансляцію систематично спостерігаються у Нікополі, Марганці та прилеглих районах, наближених до тимчасово окупованих територій. Представники кібербезпеки відновили супутникове мовлення українських телеканалів. Група «1+1» повідомила, що через спроби заглушити супутникове мовлення України з боку рф на транспондері Astra 4A 11766 H тимчасово призупинялася трансляція 39-ти телеканалів.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here