Як працює застосунок «D-transport» та інтерактивна мапа вивозу сміття у Дніпрі

0
77

У Дніпрі вже декілька місяців працює застосунок «D-transport». У ньому містяни можуть відслідковувати в онлайн режимі інтервали та рух усього електротранспорту і автобусних маршрутів. Про це повідомляють у прес-службі Дніпровської міськради.

«Застосунок «D-transport» доступний на платформах Android та iOS, а також є веб-версія. Цей застосунок був розроблений спеціально для нашого міста. Важливо, що він повністю безкоштовний, у ньому немає реклами та він оновлюється у режимі реального часу завдяки роботі оперативно-диспетчерського центру КП «Дніпровський електротранспорт». “Ми постійно працюємо над оновленням «D-transport», дослухаємося до зауважень та пропозицій дніпрян», – зазначив начальник оперативно-диспетчерського центру КП «Дніпровський електротранспорт» ДМР Олег Клевцов.

Оперативно-диспетчерський центр «Дніпровського електротранспорту» працює цілодобово. Тут постійно знаходяться сім диспетчерів, які стежать за злагодженою роботою громадського транспорту. На цей час центр щоденно керує рухом понад 1 100 автобусів, 130 тролейбусів та 180 трамваїв.

«Ми слідкуємо, аби весь рухомий склад за графіком виходив на маршрути, за інтервалами руху. Якщо надходять заявки про пошкодження контактного дроту, затримку у русі – ми оперативно вирішуємо ці питання, у разі потреби направляємо аварійні бригади. Усю інформацію про зміни у русі вносимо у застосунок «D-transport», тож дніпряни можуть бачити найактуальнішу інформацію на даний час», – розповів диспетчер трамвайно-тролейбусного управління КП «Дніпровський електротранспорт» Сергій Жур.

За посиланням https://det-dnipro.dp.ua/programma-d-transport/ є відео-інструкції з користування застосунком, а також контакти для зворотнього зв’язку.

Водночас на підприємстві «Екологія-Д», яке є визначеним перевізником сміття, також створили інтерактивну онлайн-мапу. На ній працівники компанії відслідковують рух сміттєвозів, за потреби коригують маршрути.

«Ми бачимо повну статистику роботи кожної машини. Це допомагає виявляти недоліки у роботі та оперативно їх усувати, адже ми повинні швидко вирішувати усі питання. Якщо від мешканців поступають скарги, наприклад, якщо у їхньому районі не вивезли сміття, ми дивимося маршрут роботи машини та зв’язуємося з водієм», – розповіла логіст ТОВ «Екологія-Д» Наталя Волоконська.
Також вже місяць у тестовому режимі працюють камери відеоспостереження на сміттєвозі. Зараз вони встановлені на одній машині.
«Камери відеоспостереження допомагають нам додатково контролювати роботи сміттєвозів, стан сміттєвих баків, а також зменшити кількість випадків вандалізму. Камери працюють в онлайн режимі та транслюються до нашої диспетчерської. Також місяць зберігається запис. За час тестової роботи ми вже встигли зафіксувати не поодинокі випадки, коли люди викидають негабаритне сміття, наприклад, будівельне, у баки. Це дуже псує сміттєві баки, а також може стати причиною поломки маніпулятора. Через це можуть створюватись затримки у вивезенні, машина потребує ремонту і не може продовжити маршрут. Ми прохаємо містян викидати у баки лише тверде побутове сміття – відповідно до договору», – розповів заступник директора ТОВ «Екологія-Д» Олексій Курський.

Ссылка на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here