На Дніпропетровщині переселенців безкоштовно навчають англійській мові

0
37


У Перещепинській громаді Новомосковського району для переселенців організували безкоштовні уроки англійської. Викладають у місцевому коворкінг-центрі. Запрошують людей з будь-яким рівнем знань.

«Це чудова та актуальна ініціатива від мешканців нашої громади. Адже знати англійську нині – необхідність. До того ж уроки не лише розвиватимуть, а й допоможуть відволіктися. Що вкрай важливо для людей, які виїхали з небезпечних регіонів», – зазначив голова громади, представник “Слуги Народу” Ярослав Цвіркун.

Лекції читає Марія. Вона довгий час жила у Харкові та до Новомосковського району переїхала через війну. Раніше викладала англійську і французьку у гімназії. Зараз у декретній відпустці.

«Бажаю продовжити свою справу, ділитися знаннями. Хочеться спілкуватися з людьми, підтримувати їх, емоційно розвантажувати. Я розумію, що вони пережили», – поділилася викладачка Марія.

Дівчина вчить основам англійської. Акцент робить саме на розмовній мові. Каже: на уроки записуються люди різного віку.

«Сьогодні англійську має знати кожен. Бачу, що є попит. У перший день прийшло більше десяти місцевих: і молодь, і люди старшого віку. Проаналізувала загальний рівень і сформувала дві групи. Люблю працювати з колективами, бо люди діляться досвідом та комунікують», – розповіла дівчина.

Заняття проводять щотижня. Курс розрахований на півроку.

Запрошують переселенців старше 18 років з будь-яким рівнем знань. При собі мати документ, що посвідчує статус ВПО. Щоб долучитися, слід попередньо записатися. Це можна зробити за номером: 096-57-97-009.

Коворкінг-центр у Перещепинській громаді відкрили у вересні минулого року. Там проводять різноманітні майстер-класи, заняття, активності для переселенців. Це частина проєкту «Програма ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України».

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here