На Дніпропетровщині підрядника підозрюють у розкраданні грошей на модернізацію тягової підстанції

0
17


Правоохоронці затримали керівника підприємства, яке отримало тендер на проведення ремонтних робіт на об’єктах Придніпровської залізниці. Його підозрюють у розкраданні понад 1,2 мільйона державних коштів. Про це повідомляє прокуратура Дніпропетровщини.

За даними слідства, у 2020 році підрядник уклав з “Укрзалізницею” договір щодо реконструкції однієї з тягових підстанцій на Дніпропетровщині. Тут мали здійснити технічне переоснащення, заміну застарілих агрегатів та сервісне обслуговування.

Однак роботи були виконеані не у повному обсязі. Крім того, директор підприємства, на думку правоохоронців, під час закупівлі комплектуючих вносив завідомо неправдиві дані в документацію, які значно завищували їхню вартість.

Під час обшуків правоохоронці вилучили тендерну та господарчу документацію, що підтверджує протиправну діяльність. Експертизою встановлено, що збитки через завищення вартості складають 1,2 мільйона гривень.

Директору підприємства-підрядника повідомили про підозру, його судитимуть за фактом привласнення бюджетних коштів та службової фальсифікації.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here