На залізничному вокзалі Дніпра переселенці можуть отримати допомогу

0
25


На залізничному вокзалі Дніпра понад 1,7 тис пасажирів евакуаційних потягів отримали грошову допомогу. Загалом на більш ніж 3,7 млн грн. Йдеться про разові виплати: 2 тис грн на дорослого та 3 тис грн на дитину або людину з інвалідністю. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.

«Аби переселенці могли отримати допомогу одразу, на вокзалі облаштований пункт видачі коштів. Гроші – від благодійників, які надходять на рахунок Мінсоцполітики», – зазначила директорка департаменту соціального захисту населення ДніпроОВА Олена Кришень.

Вона додала, що після того, як людина отримає статус переселенця, може розраховувати ще й на державні виплати.

Дані про пасажирів-переселенців провідники збирають ще під час руху евакуаційного потяга. Вони заповнюють спеціальну відомість. Туди вносять усіх, кому необхідна матеріальна допомога. Зазначають, скільки серед них дітей, дорослих та людей з інвалідністю.

Списки передають працівникам Укрпошти, які працюють у пункті на вокзалі. Пасажири можуть звертатися туди одразу, як тільки вийдуть із потяга.

На вокзалі у Дніпрі переселенців обслуговує три фахівці Укрпошти.

«За день приймаємо в середньому понад сто людей. Маломобільних – прямо у потязі. За день із супроводжуючими їх зо два десятки», – розповіла працівниця Укрпошти Катерина Гребінченко.

Нині через Дніпро щодня курсує один евакуаційний потяг з Покровська до Львова. У Дніпрі зупиняється на годину.

Проєкт запровадили Офіс Президента, Мінцифра, Мінсоцполітики, Міністерство інфраструктури спільно з Укрзалізницею та Укрпоштою.

Окрім Дніпра, послугою можна скористатися на залізничному вокзалі Львова.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here