Онлайн-пенсійне та англомовна версія документів: мешканці області можуть користуватися новими сервісами у застосунку Дія

0
55


У застосунку Дія з’явилося майже десяток нових сервісів. Мешканці регіону можуть, зокрема, додати пенсійне посвідчення та англомовну версію своїх цифрових документів. Іноземці – отримати електронну посвідку на проживання. Про це під час брифінгу розповів заступник голови Дніпропетровської обласної військової адміністрації Іван Начовний.

«Попри те, що наша держава знаходиться у стані війни, нарощуємо темпи цифровізації. Відбулося велике оновлення застосунку Дія. З’явилися додаткові можливості для мешканців», – зазначив Іван Начовний.

Він додав, що нові сервіси вже пройшли бета-тестування і тепер працюють по всій Україні.

Зокрема, можна додати до застосунку пенсійні двох видів. Те, що видане за віком – підтягнеться автоматично. Мова про пластикове посвідчення нового зразка. У кого паперове, потрібно звернутися до найближчого відділу Пенсійного фонду та замінити документ. А вже після цього додати його до Дії.

Пенсійні з інвалідності та втрати годувальника можна завантажувати самостійно. Для цього потрібно заповнити спеціальну електронну форму.

Серед нових послуг і є-посвідка на постійне та тимчасове проживання для іноземних громадян. Вона відображає в електронній формі інформацію з демографічного реєстру. Власники документу можуть створювати Дія.Підпис та користуватися різними сервісами у застосунку.

«У додатку Дія також з’явилася англомовна версія цифрових документів. Це дуже зручно для людей, які виїхали з початку війни за кордон. А ще перекладаються іноземною водійське посвідчення і техпаспорт», – сказав Іван Начовний.

Він наголосив, що у Дію повернулася послуга шерингу авто. Завдяки цьому сервісу можна у декілька кліків поділитися з іншою людиною техпаспортом своєї машини. Або, навпаки, отримати її техпаспорт, якщо берете автівку в користування.

Відновили послугу є-Малятко. Окрім Дії вона доступна у пологових будинках, РАЦСах та ЦНАПах.

Аби користуватися сервісами, потрібно оновити застосунок Дія до останньої версії.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here