Понад пів тисячі камер відеоспостереження встановили у Дніпрі за 2021 рік

0
169


У 2021-му за програмою «Безпечне місто» Бориса Філатова по Дніпру встановили понад пів тисячі камер відеоспостереження та проклали 270 кілометрів повітряних оптичних ліній, – кажуть у КП «Інфо-рада-Дніпро». Майже сотня камер встановлена на житломасиві Покровський.

«За розпорядженням міського голови Дніпра Бориса Філатова по всьому житломасиву працюють 82 камери відеоспостереження (зокрема, 5 камер з можливістю отримання аналітичних даних та 3 камери з можливістю керування). Прокладено майже 7 кілометрів повітряних оптичних ліній», – зауважив директор КП «Інфо-рада-Дніпро» Дніпровської міської ради Дмитро Цимиренко.

У дворі, що біля 5-го будинку на Покровському, працюють чотири камери. «Нам вони були потрібні, адже дуже часто були крадіжки. Тому під час візиту міського голови ми особисто обговорили з ним, що нам потрібно й швидко нам їх встановили», – зауважила місцева мешканка Валентина Шевченко.
Жителька району Наталя Лисаченко вважає, що значно поменшає кількості крадіжок: «Тут буде видно всіх як на долоні. Спокійно зможуть гуляти діти, зможемо робити благоустрій подвір’я й прикрашати його, не хвилюючись, що зелені насадження чи декор просто вкрадуть».

«Завдяки програмі «Безпечне місто» правоохоронці, які чергують у Ситуаційному центрі Дніпра, у реальному часі спостерігатимуть, що відбувається у цьому масиві й зможуть оперативно відреагувати на правопорушення», – сказав радник міського голови Геннадій Машинсон.

По місту працює вже понад 2 тисячі камер відеоспостереження. Тож пропонуємо переходити за посиланням та обирати цікаві локації для споглядання dnepr.com.cams

Ссылка на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here