Що кажуть дніпряни про ракетний удар російських терористів по житловому сектору

0
25


15 травня росіяни завдали ракетного удару по житловому сектору Дніпра. Загинули 2 чоловіків, постраждали 10 будинків і притулок для собак.

Юрій та Олена у 2023 році переїхали до Дніпра з Авдіївки. Там їхній дім знищили окупанти, тож довелося починати все спочатку. Проте 15 травня нове житло також зазнало руйнувань, пише Відкритий.

“Та сволоти, гірше за Гітлера. Той хоч щось намагався зберегти там, підприємства. А цей по всьому б’є. Хворе… Ну в основному вигоріла проводка вся, дах побитий, вікна, двері он знімав, їх у зворотний бік повибивало”, – поділився пан Юрій.

Загалом постраждало 10 будинків: 5 приватних і стільки ж багатоквартирних. Від російської атаки пошкоджено і притулок для собак.

“Під 12 дверей, тому що у нас в кожному вольєрі є двері та 4-5 вікон. Понівечено паркан, понівечена будівля в нас ще одна, непридатна до життя вже, і також у вольєрах в нас підірвало стелю і вона вся в дірках від уламків”, – каже співробітниця притулку Дар’я.

У притулку зараз перебувають приблизно 200 собак. Всі вони з Донецької, Харківської та Херсонської областей. Чимало хвостатих мають проблеми з зором та кінцівками. А тепер залишилися без води, світла та опалення.

Через падіння уламків ворожої ракети загинули двоє чоловіків. Їм було 51 і 48 років. Є й постраждалий пенсіонер, який лікується амбулаторно.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here