У Дніпрі комунальники закінчують ремонт зовнішнього освітлення

0
15


У Дніпрі триває модернізація зовнішнього освітлення. Сьогодні, 25 травня, бригада комунального підприємства «Міськсвітло» закінчує ремонт по просп. Нігояна, на ділянці від вул. Маяковського до трамвайного депо. Ці роботи є продовженням великого проєкту з безпечного шляху на житловий масив Західний, розпочатого ще торік. Раніше вже були виконані роботи з освітлення вулиці Маяковського, де світла не було понад 20 років. А нинішні поточні роботи — це пряме продовження згаданого проєкту. Про це йдеться на сайті Дніпровської мськради.

«Закінчуємо поточний ремонт зовнішнього освітлення на згаданій ділянці просп. Нігояна. Демонтували усе старе і змонтували понад 3 км нового ізольованого проводу, встановили 93 кронштейни та 114 нових сучасних світильників. У роботах задіяно 8 працівників та три одиниці техніки», — розповів начальник експлуатаційно-технічного району № 2 КП «Міськсвітло» Дніпровської міської ради Андрій Алексєєв.

Місцевий мешканець Олександр підкреслює: «Вуличне освітлення тут було вже не дуже гарним. А зараз сподіваємося, що буде добре освітлена територія. Дуже приємно, що попри воєнний стан в країні у Дніпрі виконуються такі ремонти».

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here