У дніпровських будинках ОСББ реалізовують проєкти співфінансування

0
24

У Дніпрі продовжують реалізовувати проєкти з виконання аварійних видів робіт у будинках ОСББ. Йдеться про заміну сантехсистем, електромереж, ліфтового обладнання, м’якої покрівлі за муніципальною програмою співфінансування. Згідно з нею співвласники багатоквартирних будинків мають можливість ремонтувати місця загального користування за матеріальної та технічної підтримки міської ради.

«Зараз складний період. Багато об’єднань співвласників у волонтерській діяльності, зросло навантаження на їхні резервні фонди, менше сплат. Водночас розуміємо, що аварійні ситуації не зникають. Тому коштом муніципальної програми співфінансування продовжуємо ремонтні роботи саме аварійного характеру у будинках ОСББ», — підкреслив начальник відділу з організаційної роботи департаменту з питань самоорганізації населення Владислав Макарець.

У будинку ОСББ по просп. Слобожанському, 73 вже виконали ремонт за програмою співфінансування. Тут замінили електромережі. Мешканці організувалися, зібрали кошти для фінансування своєї частини робіт, решту — коштом міського бюджету.

«Нашому будинку вже понад 50 років. І, звісно, маємо проблеми. Одна з таких кричущих була з електрикою – замикання. Вирішили подати заявку на участь у програмі співфінансування. Думали, що через війну нічого не проводитиметься, коли ні — нам повідомили про готовність виконання робіт. Зараз нам уже все зробили, і ми цілком задоволені», — додала голова згаданого будинку ОСББ Людмила Шило.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here