У Дніпрі мешканці ОСББ та небайдужі містяни готують для переселенців та ТРО

0
63


Мешканці ОСББ разом з небайдужими містянами долучились до волотерства. З 9.00 до 13.00 вони готують домашні страви для переселенців, ТРО та постраждалим у опіковому центру. Про це йдеться на сайті Дніпровської міськради.

“Наші голови правління завдяки своїм високим організаційним здібностям з перших днів війни долучились до допомоги по різним напрямкам. Замість того щоб панікувати, вони організували штаби по приготуванню їжі, деякі з них у підвалах створили центри розміщення для переселенців. Тобто наше ОСББ показали високий рівень організаційних здібностей, який дуже важливий у наш непростий час”, – зазначив начальник відділу з організаційної роботи департаменту з питань самоорганізації населення ДМР Владислав Макарець.

За день мешканцям одного із ОСББ вдається приготувати приблизно 150 порцій смачної і домашньої їжі. Допомагають в приготуванні і виробничі компанії.

“Обов‘язково готуємо першу страву – це суп чи борщ, також варимо каші, готуємо макарони по-флотськи, голубці, млинці, пиріжки, запечену картоплю або пюре, і, звичайно обов‘язково м‘ясні страви – це котлети, тушена курка та інші”, – зазначила власниця студії “Good Food” Ольга Пономарьова.

Голова ОСББ “Матроська 39” та Архітектурний, 8 Анастасія Стец також додала: до допомоги можуть долучитися всі бажаючі, наразі їм потрібні продукти або ж заготовки для страв. Звернутись можна за телефонами 096 414 25 18.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here