У Дніпрі міжнародний наркосиндикат виготовляв наркотики у промислових масштабах

0
50


У Дніпрі міжнародний наркосиндикат виготовляв наркотики у промислових масштабах.

Співробітники ГБР і СБУ під час спільної операції викрили потужну та розгалужену міжнародну злочинну організацію, яка у промислових масштабах виробляла та збувала наркотичні речовини. Ділки намагалися реалізовувати «зілля» і у прифронтових районах.

Як повідомили у Держбюро розслідувань, прекурсори з виготовлення наркотиків дилери завозили контрабандою до Дніпра з однієї арабської країни. Виготовляли наркотики у кількох спеціально обладнаних лабораторіях, ретельно замаскованих. Готовий продукт учасники групи продавали через послуги поштових відправлень та з рук в руки.

Правоохоронці провели понад десять обшуків. Вилучено обладнання для виготовлення наркотичних речовин, близько 2 кг «метамфетаміну», а також гранати та автомат із патронами. Вартість вилучених наркотиків складає близько 4,5 млн. гривень. Місячне обіг коштів наркоділків досягало щонайменше 12 млн гривень.

Половині затриманих уже обрали запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою без права на заставу. За рештою фігурантів судові засідання ще тривають.

Також планується арешт готельного комплексу у Львівській області, автомобілів преміум-класу та іншого майна, що належить учасникам злочинної організації.

Один із затриманих у рамках іншого кримінального провадження перебував на волі під заставою у сумі 1,5 млн. гривень. Співробітники ДБР через порушення ним умов застави ініціюють повернення цих коштів у дохід держави, у тому числі на потреби ЗСУ.

Досудове розслідування продовжується. Встановлюються інші потенційні учасники наркоділків.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here