У Дніпрі пенсіонерів навчатимуть медіаграмотності та інформаційній безпеці

0
30


У червні у Дніпрі стартує курс з інформаційної безпеки для пенсіонерів Долучитися можуть учасники Університету третього віку. Про це розповіли під час брифінгу у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

«Зараз війна триває не лише на передовій, а й у інформаційному просторі. Старше покоління потрібно навчати медіаграмотності. Саме літні люди дуже вразливі до маніпулятивних повідомлень. На жаль, дезінформацію неможливо просто заборонити. Але її можна зупинити шляхом поширення знань. Тому розробили серію тренінгів з інформаційної безпеки», – розповіла директорка комунального підприємства «ІНФО-РАДА-ДНІПРО» Альона Чуєва.

Під час лекцій учасники дізнаються про те, як функціонують медіа в інформаційному просторі. Що таке дезінформація, фейки, маніпуляції та як їх розпізнати. Навчаться аналізувати повідомлення та перевіряти інформацію.

«Учасники Університету третього віку – люди від 55 років. Навчаємо слухачів, як користуватися смартфонами, планшетами та комп’ютерами. Проводили лекції з правознавства та кібербезпеки. Нові заняття допоможуть захиститися від інформаційних атак», – сказала головна спеціалістка управління департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради Вікторія Дерець.

Навчання стартує 7 червня. Заняття проходитимуть щовівторка. Тривалість – 1 година.

Вже незабаром стартує онлайн-реєстрація. Записатися на курс можна буде тут. Або безпосередньо в Університеті третього віку.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here