Волонтери Дніпра отримали мобільний госпіталь, який віддадуть на фронт

0
61


Мобільний військовий шпиталь від Direct Relief незабаром поїде в одну з гарячих точок України для рятування військових і цивільних. «TAPS-Ukraine» вже отримала цей шпиталь, повідомили в Координаційному центрі волонтерів Дніпра. Про це йдеться на сайті Дніпровської міськради.

«В Україні не так багато подібних шпиталей, і ми дуже раді тому факту, що стали транзитним пунктом для цієї одиниці і впевнені, що він стане в пригоді в умовах війни, що триває. Мобільний шпиталь розрахований на 50 осіб й укомплектований усім необхідним обладнанням: від портативного та діагностичного до одноразових витратних матеріалів для надання допомоги у польових умовах», — зазначила керівниця Координаційного штабу волонтерів Дніпра Юлія Дмитрова.

Водночас, днями штаб передав амуніцію для рятувальників Дніпра та області. Головне управління ДСНС України у Дніпропетровській області отримало сучасне спорядження від благодійної організації RocMaidan та американського міста Рочестер.

Також гуманітарну допомогу від Координаційного штату волонтерів Дніпра отримала Олександрівська громада, що на Донеччині. Для жінок і дітей доставили дитяче харчування, солодощі, підгузки, засоби гігієни.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here