У Дніпрі проводять рейди щодо незаконної вуличної торгівлі штучними квітами

0
39


У Дніпрі проводять рейди по місцях, де продають ритуальну атрибутику, виготовлену з пластику. Дозволи на таку торгівлю у місті не видаються. Черговий рейд провели у складі представників департаментів торгівлі та реклами, екологічної політики міської ради, а також комунального підприємства «Дніпровські активи».

«Вулична торгівля на території міста відбувається виключно на підставі укладеного договору з КП «Дніпровські активи». Водночас це підприємство не укладає договори саме на торгівлю поминальною атрибутикою з пластику, зокрема й штучними квітами, вінками тощо. Сьогодні під час перевірки чергової точки виявили три факти такої незаконної торгівлі. Порушникам вручено запрошення на складання адмінпротоколу за ст. 152 Адміністративного кодексу України. Штрафні санкції за таке порушення – від 340 до 1700 грн. Такі сезонні рейди проводимо зараз щодня у різних районах міста. Головна мета – вкотре нагади містянам, що така пластикова продукція шкодить екології», – наголосив заступник директора департаменту торгівлі та реклами міської ради Олександр Малишко.

За словами начальника управління навколишнього середовища департаменту екологічної політики міської ради Ярослава Криська, штучні поминальні прикраси неабияк шкодять природі: «Такі пластикові вироби негативно впливають як на повітря, так і ґрунти, підземні води. Дуже швидко штучні квіти, вінки стають непотребом і перетворюються на сміття. Щороку комунальні служби вивозять близько 100 тонн такого сміття. На звалищах воно розкладається від 100 до 500 років. Такий сумнівний товар, як правило, не має сертифікатів якості. Тому давайте не забруднювати нашу природу, а як поминальну атрибутику використовувати живі квіти чи у горщиках».

Зі свого боку головний спеціаліст КП «Дніпровські активи» Едуард Єнакаєв нагадав: «Вулична торгівля сезонними товарами у законний спосіб відбувається лише на підставі укладеного договору з підприємством».

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here