У Дніпрі ще не відкрили жодного пляжу

0
19

Нині в області є 2 офіційно відкритих пляжі: у місті Верхньодніпровськ та у смт. Дніпровське (Кам’янський район). У Дніпрі офіційно дозволених місць для купання немає. Можливо, у найближчому майбутньому буде проводитись комісія і якісь із пляжів відкриють. За словами головного інспектора ГУ ДСНС у Дніпропетровській області Сергія Качана, у 2022 році кількість нещасних випадків збільшилася більш ніж у 2 рази порівняно з минулим роком. Загалом у 2021 році на водоймах Дніпропетровської області виникло 84 нещасних випадків, під час яких загинуло 67 осіб, з них 6 дітей. Якщо говорити про пляжний сезон минулого року, за літо на воді загинуло 35 осіб, з них 6 дітей.

«У 2022 році з 1 по 14 червня включно вже сталося 13 нещасних випадків, 10 із них закінчилися трагічно. Серед загиблих одна дитина. А у 2021 році за цей же період було лише 4 нещасні випадки. Ми бачимо, що кількість нещасних випадків значно зросла. І це дуже погана тенденція. Ми робимо все можливе, щоб зупинити це зростання», – наголосив інспектор.

Також Сергій Качан нагадав, що купання на стихійних пляжах категорично заборонено. Оскільки в таких місцях не обстежують дно водойми, немає бригад рятувальників та медпункту.

Джерело: opentv.media

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here