У школах Дніпропетровщини навчаються 6 тисяч дітей, які живуть в окупації

0
62


У школах Дніпропетровщини навчаються майже 6 тис дітей, які нині знаходяться на тимчасово окупованих територіях. 243 – екстерном, решта – дистанційно. Це хлопці та дівчата з Херсонщини, Донеччини та Луганщини, повідомили в обласній військовій адміністрації, передає Телеканал D1.

Дітей зарахували до освітніх закладів регіону за заявою батьків. Найбільше таких учнів у школах Дніпра та Кривого Рогу. Вони залишаються в окупації, але здобувають українську освіту.

«Встановлення зв’язку з дітьми, котрі живуть в окупації, – це важливо. Вчитель проконсультує свого учня, за необхідності допоможе та підтримає. Наша задача – не тільки знання, а й емоційний стан дитини», – наголосила заступниця голови ДніпроОВА Ольга Горб.

Дистанційне навчання – це шкільний тиждень за розкладом, підключення до уроків онлайн та виконання домашнього завдання. Екстерни ж свій день планують самостійно. Вони навчаються за програмою класу та виконують всі річні контрольні роботи. За необхідності підключаються до консультації з вчителем.

До навчання у школах регіону також приступили 12 тисяч дітей-переселенців.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here