На Дніпропетровщині директор училища закупив неякісне вугілля на понад 1 млн грн

0
18


У Дніпропетровській області судитимуть ексдиректора профтеху за розтрату 1,3 млн грн на закупівлі вугілля для закладу освіти.

Про це повідомляє Дніпропетровська обласна прокуратура.

За даними слідства, професійно-технічне училище уклало з товариством договір про постачання кам’яного вугілля для опалення закладу в зимовий період на суму 1,3 млн грн.

Нарешті було отримано 152 тонни вугілля, яке не відповідало заявленій якості та класифікації. Попри це тодішній директор підписав акт приймання-передачі та вніс недостовірні відомості до офіційних документів щодо характеристик вугілля.

На підставі цього було перераховано кошти на користь постачальника. Внаслідок протиправних дій навчальному закладу було завдано майнової шкоди на суму 1,3 млн грн.

“За процесуального керівництва Першотравенської окружної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт стосовно ексдиректора одного з професійно-технічних училищ області за фактами розтрати чужого майна в особливо великих розмірах та службового підроблення (ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України)”, – йдеться на сайті прокуратури.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here