Поліцейський з Дніпропетровщини розповів про роботу на деокупованих територіях

0
8


Правоохоронець Євген Доруда з Нікополю одним з перших у складі зведеного загону поліції поїхав до звільнених сіл Бериславського району, що на Херсонщині. Про це пише Відкритий з посиланням на поліцію Дніпропетровської області. На той час Нікопольський район вже декілька місяців перебував під прицільним вогнем окупантів. Але тільки приїхавши на раніше окуповані території, Євген зрозумів, яким могло бути життя в разі приходу російських військ – все навкруги було розбите та зруйновано вщент.

“Люди щиро раділи приїзду поліцейських. Більшість з місцевих залишалися тут, бо просто не знали куди їхати, боялися або не мали змоги це зробити. Роботи було багато: огляди місць влучань, пошук колаборантів. Головне завдання – евакуювати якомога більше людей у безпечне місце, особливо дітей та пенсіонерів”, – розповів поліцейський.

Одного разу Євген разом з побратимами супроводжував на службовому автомобілі машину “Укрпошти”, яка розвозила людям пенсії. Агресори скинули на поліцейську машину боєприпас з безпілотного пристрою – автівку посікло уламками снарядів. На щастя, тоді всі залишилися живі та неушкоджені. Коли їхали евакуювати людей з селища Ольгівка, окупанти знову поцілили по машині правоохоронців і цього разу влучили. Напарник Євгена отримав поранення, його забрали до лікарні. Цього ж дня ворог ще декілька разів скидав боєприпаси на поліцейські автомобілі. Але серед жахів війни траплялися і приємні моменти. Найкращий з них – діти, які зустрічалися правоохоронцю на деокупованих територіях.

“Ми з хлопцями вирішили порадувати дітей, купили солодощі та фрукти та відвезли їм подаруночки на день Святого Миколая. Потім приїхали і 31 – напередодні Нового Року. В тих селах не було нічого, гуманітарна допомога рідко приїздила, тому дітки нас дуже радо зустріли”, – розповів чоловік.

Євген Доруда повернувся до Нікополя у травні – пів року він провів там, де ще довго доведеться приводити до ладу кожне життя, зруйноване ворогом. Колегам, які зараз знаходяться там, бажає найголовнішого – аби всі повернулися живими та неушкодженими.

Джерело: opentv.media

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here