Повстання роботів в Дніпрі. У парку їм Лазаря Глоби розпочав роботу великий роботопарк

0
21647

В експозиції можна побачити вісімнадцять найпопулярніших представників сучасного роботосвіту, відомого зі знаменитих коміксів та відеоігор. Робота парку вже стартувала!

Роботовиставка «Повстання роботів» — це присвята казковому світові машин, у якому в дитинстві хоча б раз бував кожен дорослий. Зростаючи, діти забувають про надлюдські здібності роботів. Із часом казкові істоти в житті дорослих перетворюються з фантастичних супергероїв на звичайну техніку й щоденних помічників, але тільки не в роботопарку. Усі експонати, які можна побачити тут, потрапили у парк ім. Лазаря Глоби прямісінько з дитячих мрій та казкових фантазій. 

Для того щоб навіть дорослі згадали про унікальність і подвиги роботів, кожного виконано в реальному розмірі. Висота фігур сягає 3–6 метрів. Усі мають унікальну будову, характер та сповна наділені фантастичними властивостями: вмінням літати й надшвидко бігати, а іноді здатністю перетворюватися в інші предмети тощо. Ознайомитися з історією кожного експоната можна буде на виставці  «Повстання роботів».

Є на виставці й кінематографічна сцена битви. Уламки машин розповідають про минуле, космічне й відважне, життя роботів. Ці декорації, а також обов’язковий інструмент лазерних боїв — надсучасні бластери та інші сюрпризи — з дня на день будуть доступні для маленьких відвідувачів та їхніх інтерактивних ігор на території роботопарку.

Експозиція «Повстання роботів» триватиме у парку ім. Лазаря Глоби до 15 січня 2021р. Виставка працює щоденно з 10:00 до 20:00.

На сторінці в instagram кожну неділю проходить розіграш п’яти  квитків!

Квитки можна придбати на касі в роботопарку або онлайн

Виставка у facebook

Виставка в instagram

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here