Телефонні шахраї з Дніпра змусили пенсіонерку підпалити військкомат

0
12


Дніпровські шахраї через телефонну розмову змусили пенсіонерку підпалити військкомат у Самарській області рф.

Про це повідомляє ТСН. Російські силовики поширили відео з 67-річною пенсіонеркою, яка нібито намагалася підпалити військкомат у місті Жигульовськ Ставропольського району у Самарській області рф.

Як зазначає сама жінка, злочин вона скоїла за вказівкою шахраїв, які її підкупили. На відео чути розмову “агентки” з “замовником”, де жінка розповідає, що все ж підпалила будівлю військкомату, але її скрутили силовики, а зараз вона сидить з прокурорами в одній машині. Пенсіонерка намагалася зрозуміти, чи “кинули” її, проте все ще виконувала вказівки співрозмовника, який просив показати палаючу споруду. Пізніше невідомий змусив жінку сказати фразу “За Дніпро, за Айдар, за дніпровських хлопців”, тож так звані російські силовики підозрюють, що пенсіонерку розвели шахраї з Дніпра.

Проте немає доказів того, що це справа рук українців. Це не вперше, коли росіяни нібито за вказівкою українських колцентрів намагаються понівечити адмінбудівлі в рф. Водночас немає доказів того, що українці до цього причетні. Можливо, це ІПСО російських спецслужб.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here