У Дніпрі через ремонт аварійного трамвайного переїзду змінять рух транспорту

0
15


У Дніпрі через ремонт аварійного трамвайного переїзду на перехресті проспекту Дмитра Яворницького та вулиці Михайла Грушевського тимчасово зміниться рух громадського транспорту. Про це інформує Дніпровська міська рада.

На весь період виконання робіт трамвайний маршрут № 1 призупинить рух, натомість відновиться робота трамвая № 7 «Вокзал – УДУНТ». Тролейбус «кільце А» працюватиме у посиленому режимі. Також з 18 по 25 листопада працюватиме тимчасовий трамвайний маршрут № 1-К («Вокзал – вул. Центральна»). З 26 листопада по 15 грудня – тимчасовий тролейбусний маршрут № 1-К («Вокзал – пл. Героїв Майдану»).

Щодо руху автомобільного транспорту, з 18 листопада по 3 грудня його буде перекрито по смугах: – просп. Дмитра Яворницького у напрямку вокзалу; – вул. В’ячеслава Липинського від вул. Харківської до просп. Дмитра Яворницького (ТК «Пасаж»). На цей час діятимуть такі зміни у русі громадського транспорту:

– тролейбус «кільце Б» призупинить рух; – тролейбусні маршрути № 1 та № 4 буде скорочено до пл. Героїв Майдану;
– автобусні маршрути № 87-Б, 101-А, 146-Б та 157-А в напрямку залізничного вокзалу курсуватимуть в об’їзд ремонту за схемою «просп. Дмитра Яворницького.
– вул. Гоголя – вул. Святослава Хороброго – вул. Андрія Фабра – просп. Дмитра Яворницького». Далі – за маршрутом;

– автобусні маршрути № 124-А та № 136 в напрямку правого берега об’їжджатимуть за схемою «Центральний міст – вул. Князя Володимира Великого – вул. Володимира Мономаха – вул. Короленка – просп. Дмитра Яворницького».

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here