У Дніпрі кур’єри провели страйк через зниження заробітної плати

0
5


У Дніпрі на площі Героїв Майдану кур’єри провели страйк. Вони не задоволені новою схемою розрахунку доходів, яку пропонує фірма доставки, де вони працюють. Про це повідомляє Відкритий. Все через те, що з початку жовтня їм перестали платити за подачу – переміщення робітника до міста, де він повинен забрати замовлення. Таким чином доходи кур’єрів впали в середньому на 30%.

«Працюю кур’єром вже пів року, всі умови подобаються, але нещодавно нам порізали зарплату, пояснюючи це тим, що просто прибрали плату за доставку і повернулися до того, що було 2 роки тому. Якщо брати по нинішнім цінам стало зовсім не вигідно працювати на BoltFood. Зараз в середньому мій прибуток впав на 20-30%», – розповів кур’єр Андрій.

«Нам скасовувати подачу до закладу. Це приблизно 50% заробітку кур’єра від замовлення. Наприклад, якщо умовно взяти замовляння від парку до ЦУМу і через дорогу біля ЦУМу передати замовлення це коштувало раніше приблизно 50 гривень. Коли убрали подачу вартість впала на третину, а десь й на половину. Офісний працівник кампанії нічого не пояснив, ми не знаємо чому так відбувається », – поділився кур’єр Влад.

Кур’єри наголошують, що не планують бойкотувати роботу, адже розуміють що бізнес в країні працює в умовах великої війни. Проте, просять розглянути можливість повернути плату за подачу.

Джерело: opentv.media

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here