У Дніпрі ухвалили бюджет на 2024 рік

0
28


У Дніпрі під час 44-ї чергової сесії міськради депутати ухвалили бюджет міста на 2024 рік. Його загальний обсяг становить майже 17 млрд грн.

Про це повідомляє пресслужба Дніпровської міськради. На допомогу ЗСУ та різні оборонні проєкти для міста закладено майже мільярд гривень. Депутати підтримали рішення одноголосно — за винятком лише однієї фракції.

«Хотів би привітати всю нашу громаду з ухваленням бюджету на наступний рік. Окремо підкреслю: попри те, що у місцевого самоврядування центральна влада вилучила військовий ПДФО, ми в будь-якому разі допомагатимемо Збройним Силам. І це сума не остаточна, адже кожного кварталу — після підрахунку надприбутків — ми додаємо суми. Тож працюємо далі», — наголосив мер Дніпра Борис Філатов.

Водночас левову частку коштів нового бюджету — понад 8,7 млрд, або майже 61 % — передбачено на захищені статті. Йдеться про зарплати медичних працівників та освітян, оплату комунальних послуг та енергоносіїв — насамперед у освітніх і медичних закладах. Сюди ж входить і фінансування соціальних програм для людей. Пріоритетними галузями для бюджету залишаються освіта, медицина, транспорт і ЖКГ.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here