У музеї Дніпра з’явився візуальний щоденник війни

0
15


Візуальний щоденник війни, виготовлений за підтримки Українського культурного фонду, тепер доступний в Музеї АТО Дніпро.

Про це повідомляє Перший Музей АТО Дніпро.

Візуальний Щоденник війни – це книга-артбук з історіями про кожен день повномасштабної війни (з 24.02.2022 по 24.02.23) з ілюстраціями Антоніни Семенової.

Цей проєкт – хроніка життя українців під час повномасштабного вторгнення. Поєднання ілюстрацій про події кожного дня, починаючи з 24.02.22, та розповідей українців про ці дні. Проєкт покликаний зберегти живу памʼять про війну, емоції й біль українців, та передати її нащадкам. Одна сторінка – одна історія про один день.

Історії про окупацію, депортацію та біженство. Історії цивільних, військових та волонтерів. Історії тих, хто пережив найстрашніше, та тих, хто не пережив. Історії підібрано таким чином, щоб охопити всю Україну, всі верстви населення, весь емоційний досвід цієї війни. Однією з цілей проєкту є спроба обʼєднати українців – сміливу незламну націю, яку підтримує весь цивілізований світ. Проєкт допоможе відчути той важкий шлях, що ми вже пройшли разом, та надасть сили для продовження боротьби за Україну.

Продовженням проєкту буде переклад книг англійською для поширення історій про щодення війни світом. Метою англійської версії проєкту є підтримка інтересу до України та залучення коштів на підтримку українського війська і цивільних українців. Частина накладу зберігатиметься в бібліотеках Києва, Харкова, Львова та Одеси. Частина – в музеях війни в Україні та українських культурних центрах за кордоном. Частина «розіграна» на благодійних зборах на користь війська та гуманітарних проєктів.

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here