У Придніпровську ремонтують дороги та модернізують зовнішнє освітлення

0
35


У Дніпрі комунальники продовжують усувати аварійну ямковість на міських автошляхах. Дорожні бригади працюють у різних районах міста. Зокрема сьогодні, 10 травня, – і на ж/м Придніпровськ.

«Роботи проводяться на центральних проїздах цього житломасиву. Зокрема нині й по вул. 20-річчя Перемоги. Загалом плануємо відремонтувати дорожнє покриття на шести вулицях цього масиву. Аварійну ямковість на дорогах усуваємо у різних районах міста. Нині вони тривають і на ж/м Північний. Учора закінчили роботи на ж/м Мирний. Передусім увагу приділяємо тим автошляхам, якими курсує громадський транспорт. Загалом по місту працюють 15 дорожніх бригад», — розповів начальник управління інфраструктури департаменту благоустрою та інфраструктури міської ради Дмитро Коробов.

Водночас на ж/м Придніпровськ бригади комунального підприємства «Міськсвітло» модернізують зовнішнє освітлення.

«Роботи проводимо у дворах. Демонтуємо стару кабельну лінію, світильники і монтуємо нову, а також встановлюємо LED-світильники. Загалом на цьому житломасиві змонтуємо близько 9 км самонесного ізольованого проводу і улаштуємо 308 світильників. Йдеться про вул. 20-річчя Перемоги, Немировича-Данченка та Агнії Барто. До кінця місяця роботи плануємо тут закінчити», — зазначив начальник експлуатаційно-технічного району № 3 КП «Міськсвітло» Олег Коротушенко.

Місцевий мешканець Михайло Рогальов додає: «Тепер із новим освітленням на подвір’ї буде добре. Вдячні міській владі за такі роботи».

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here