Як проходять псевдореферендуми рф

0
70


За офіційними російськими повідомленнями у період з 23 по 27 вересня на тимчасово окупованих територіях України проходитимуть псевдореферендуми про входження до складу рф. Таким чином росія вчергове вдалася до грубого порушення міжнародного права – всупереч застереженням з боку світового співтовариства. Організоване росією дійство – антиконституційне і ніколи не буде визнане. Про жодні стандарти і дотримання процедур взагалі не йдеться. Крім цього, зовсім не йдеться про добровільність.

росія чинить моральне насильство, прикриваючись сфальсифікованим «волевиявленням». Пропагандисти намагатимуться показати спеціально створені картинки на підтвердження «нормальності» процесу. Але це – фікція. Людей змушують брати участь у «голосуванні» під страхом застосування насильства. Одночасно з фарсом псевдореферендумів росія продовжує катувати і вбивати українців – у кожному окупованому регіоні є свій Ізюм і Буча.

Таким чином путін вирішив влаштувати «референдум три в одному» і 23 вересня на тимчасово окупованих територіях України розпочалися псевдореферендуми щодо приєднання до росії. Питання в «бюлетенях» – у стилі «три в одному»: організатори пропонують одночасно вийти зі складу України, створити незалежну державу, увійти до складу рф. Насправді, над цими псевдореферендумами кепкують вже у всьому світі.

У Нідерландах ведучого телешоу Ар’єна Любаха здивувало те, що президент однієї країни може розпоряджатися проведенням референдумів в іншій: “Спочатку путін їх бомбив, потім вивозив або вбивав проукраїнських громадян, а тепер запитує: «Чи не хочете увійти до складу росії?”.

Любах запропонував путіну провести інший референдум. В ті ж дати з 23 по 27 вересня – на сайті «мнехочетсявголландию.сом».

Висновок: коли над диктатором сміються, це означає, що його не бояться.

Сміх над тим, хто викликає страх, руйнує цей страх і звільняє людину. А вільними людьми, такими як нідерландці, українці та й взагалі європейці, керувати набагато важче, ніж наляканими та покірними. Як росіяни.

Про ситуацію у регіоні та перебіг «волевиявлення» розповів очільник місцевої ОВА Сергій Гайдай:

Виїзний пункт для голосування на псевдореферендумі в Луганську – «добровільно» та під дулом автомата: загарбників не бентежить відсутність охочих і не цікавить думка місцевих, вони намалюють потрібний результат.

Станиця Луганська – масовка гастролерів є тільки під камеру, але там, де відеокамер немає, охочих голосувати не спостерігається.

Марківка – окрім «незалежного спостерігача» з автоматом нікого: масове бажання віддати голос теж відсутнє.

Так звані обхідні «комісії» супроводжують люди зі зброєю: у разі недопущення їх до помешкання – погрожують вбивством.

Усіх відмовників, які у «бюлетені» ставлять галочку навпроти «Ні», одразу «беруть на олівець».

Діє принцип «голосуй» без паспорта, бо «ми тєбя і так знаєм».

Джерело: 056.ua

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here