Відкрилася виставка патріотичних картин дніпровської художниці та волонтерки

0
5


До Дня незалежності України у Гончаренко центрі в Дніпрі відкрилася виставка патріотичних картин дніпровської художниці та волонтерки Наталії Артеменко. Експозиція складається з двох частин: «Слава Героям» – це портрети реальних захисників, які боронять нашу державу та «Квітуча Україна», на якій зображено мирні українські міста.

Авторка робіт, художниця Наталія Артеменко, також займається волонтерством. Вона готує для захисників різні смаколики, переважно випічку та кондитерські вироби.

На створення серії «Слава Героям» її надихнули самі захисники, яким вона регулярно привозить свої кулінарні шедеври. «Раніше я займалася лише живописом. Писала пейзажі. Намалювати графічні портрети мені запропонували наші Воїни, яким я відвожу власну випічку. «Пані Наталіє, а можете намалювати портрет?», – спитали вони мене. Такого досвіду у мене раніше не було. Але ця ідея надихнула мене, зачепила, тому я із радістю втілила її в життя, аби увічнити тих, хто боронить нашу землю», – поділилася мисткиня.

Директорка освітньо-культурного Гончаренко центру Вікторія Паніна, розповіла, що виставка триватиме до початку жовтня, а потім відправиться до Києва.

«Роботи пані Наталії можна подивитись у нашому центрі з понеділка по п’ятницю протягом вересня. А потім до Дня Козацтва, Дня захисників і захисниць України, ці картини відправляться до Києва. Адже представлені роботи – знакові. На них зображено наших воїнів та наших дітей. Усі моделі реальні, вони розписались на прапорі України, який теж є в експозиції. Друга частина виставки «Україна квітуча» – це картини мирного життя до вторгнення, це те, що нам належить відновити!», – наголосила керівниця простору.

Виставка працюватиме до 30 вересня з 12.00 до 18.00 щодня, крім вихідних, за адресою Гончаренко центр Дніпро, вул. Старокозацька, 40б.

Джерело: pidgorodne.dp.ua

Посилання на наш Telegram-канал: dneprcomchannel

ЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here